Produktová navigace:
Telefon
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT:

Adresa a kontakty:

Fertig s.r.o.
Svatopetrská 20, 617 00 Brno

tel./fax: 543 234 403
mobil: 603 416 115
e-mail: podlahy@fertig.cz

Po - Pá 8.oo - 16.oo hod.
na základě tel. domluvy (vzorkovna)

PVC podlahy Brno, linoleum, marmoleum Brno

PVC podlahy jsou pro své vlastnosti nesmírně oblíbeným typem podlahové krytiny. Jednoduchá pokládka a nenáročná údržba patří mezi atributy, kterými si PVC podlahy získávají své zákazníky. Už dávno neplatí, že PVC podlahy jsou nevzhledné a zastaralé, naopak moderní PVC podlahy svým designem vynikají.

Velmi nenáročnou údržbou se pyšní také linoleum. Linoleum je pro svou odolnost a dlouhou životnost ideální podlahovou krytinou do většiny obytných i kancelářských prostor. Navštivte naši prodejnu v Brně a podívejte se na naše PVC podlahy i kvalitní linoleum!

PVC, Lino - MARMOLEUM

V každém případě znamená koupě podlahové krytiny investici. Chcete mít vysoce kvalitní podlahovou krytinu, která si zachová svůj atraktivní vzhled a trvanlivost po celou dobu používání? Současně má být její cena rozumná a náklady na číštění a údržbu mají být nízké? Odpověď může být marmoleum.

MARMOLEUM

1. Marmoleum je trvanlivé
Marmoleum budete používat velmi dlouho. Je-li správně udržováno, vydrží i v nejtěžších provozních podmínkách a zachová si svůj vzhled po mnoho let. Životnost 20, 30 nebo dokonce i více let není výjimkou.

2. Marmoleum snáší vysoké zatížení
Pevnost získává během sušení a odolává vysokému bodovému zatížení od těžkých vozíků, nemocničních lůžek, nábytku atd., to vše v ouladu s mezinárodními normami.

3. Marmoleum odolává ohni
Samo se nevznítí, v případě požáru nepřispívá k šíření ohně.

4. Marmoleum odolá hořící cigaretě
Stopy po cigaretách je možné snadno odstranit opatrným seškrábáním. Poté obnovíme povrchovou ochrannou vrstvu. Marmoleum se netaví.

5. Marmoleum je levné
Vysoká trvanlivost ve srovnání s ostatními materiály snižuje náklady. Možnost suchého čištění Marmolea šetří 30% mzdových nákladů ve srovnání s údržbou tekutými prostředky.

6. Marmoleum je hygienické
Z Marmolea se snadno odstraňuje prach, a proto je nejvhodnější a nejpříjemnější pro osoby s dýchacími potížemi. Marmoleum působí také na bakterie: určité mikroorganizmy, jako např. Staphylococcus Aureus, se přestávají na povrchu Marmolea množit.

7. Marmoleum je dekorativní materiál
Z linolea Forbo můžeme snadno navrhnout individuální motivy a vzory v různých barvách. Technologie řezání vodním paprskem umožňuje realizovat i velmi složité návrhy, např. firemní loga. Kontrastní svařovací šňůry Marmoweld mohou být použity jako zvláštní dekorativní prvek.

8. Marmoleum je možno svařovat
Spáry v Marmoleu jsou vodotěsné užitím svařovací šňůry Marmoweld při použití podobné technologie jaká se užívá při svařování PVC.

9. Marmoleum je vyrobeno z přírodních surovin
Základními surovinami pro výrobu Marmolea jsou lněný olej, pryskyřice, korek, dřevitá moučka a barviva. Kyslík vytvrdí materiál do požadované pružnosti a pevnosti. Marmoleum nezatěžuje životní prostředí, je biologicky rozložitelné.

10. Marmoleum je antistatický materiál
Marmoleum má neměnné antistatické parametry, a proto brání vytváření statického náboje. Kromě toho vykazuje Marmoleum velmi příznivé hodnoty elektrického odporu.

11. Marmoleum je součástí komplexního systému
Marmoleum je jedinou podlahovou krytinou, která je součástí komplexního systému zahrnujícího materiály pro přípravu podkladu, nářadí pro instalaci, lepidla, svařovací šňůry Marmoweld, sokly a rohy Marmoform, prostředky k údržbě podlahy a zařízení pro výuku kladečů.

Marmoleum Real

Marmoleum Real má atraktivní mramorovou strukturu, která zakryje nečistoty na podlaze, což je obzvlášť vhodné v případě komerčního využití, jako například ve školách, nemocnících, na letištích a v jiných veřejných budovách. Marmoleum Real se používá stále větší měrou v domácnostech, kancelářích, restauracích, hotelích a na plochách pro trávení volného času. Pro domácnosti a použití v málo namáhaných veřejných objektech stačí Marmoleum 2,0 mm, plochy středně a silně namáhané vyžadují tloušťku 2,5 mm a pro velmi intenzívní namáhání se doporučuje tloušťka 3,2 mm, například pro vlaky a autobusy. Marmoleum Real je k mání v mnoha barvách.

5

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně

Marmoleum Vivace

Marmoleum Vivace je novinkou v kolekci Marmoleum.

6

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně

PVC podlahy FATRA Thermofix

Charakteristika
Thermofix je plastová heterogenní podlahovina s vloženým skelným rounem složená z několika vrstev, užitná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem.
Přednosti této PVC podlahy, z nichž některé výrazně předčí i klasické materiály, patří:
odolnost podlahoviny k vlhkému prostředí
- vysoká odolnost k opotřebení
- vynikající rozměrová stálost
- vysoká chemická odolnost povrchu
- vhodnost pro podlahové vytápění
- dobrý teplotní vjem
- velmi nízká úroveň hluku
- snadná údržba
- odolnost proti vlivu kolečkové židle
- pokládání na pružný podklad
- vzájemná kombinovatelnost dezénů
- ekonomicky výhodná i pro členité prostory
- garance 10 let

7

4

Dezény - kámen
dezeny-kamen

Dezény - dřevo
dezeny-drevo

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně

PVC podlahy Lino FATRA

CHARAKTERISTIKA MATERIÁLU
LINO FATRA je plastová podlahová krytina, linoleum, které zahrnuje širokou škálu vzorů v provedení homogenním a heterogenním. Mezi přednosti této PVC podlahy patří:
- atraktivní vzhled
- vysoká odolnost k opotřebení
- vysoká chemická odolnost povrchu
- vhodnost pro podlahové vytápění
- dobrý teplotní vjem
- toto linoleum má snadnou údržbu
- odolnost proti vlivu kolečkové židle
- pokládání na pružný podklad
- vzájemná kombinovatelnost dezénů
- ekonomická výhodnost
- antialergické prostředí
- certifikovaná kvalita
- garance až 10 let

KONSTRUKCE
Homogenní podlahové krytiny
Homogenní podlahové krytiny jsou v celé své tloušťce stejného složení i provedení. Nášlapná (užitná) vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Vyrábí se v tloušťkách 2 a 1,7 mm. Na trh se dodávají ve formátu dlaždic o rozměru 608 x 608 mm (ELEKTROSTATIK, DYNAMIK, PRAKTIK). Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním, jako jsou školy, nemocnice, obchodní domy, výrobní haly a jiné veřejné prostory.

V produkci homogenních podlahovin z Fatry naleznete i podlahoviny s elektrickými vlastnostmi, jedná se o:
- PVC podlahy elektrostaticky vodivé (vnitřní elektrický odpor v rozsahu 5.104 – 1.106 ?) - ELEKTROSTATIK. Podlahovina je určena pro aplikace do prostor s požadavkem na elektrostaticky vodivé provedení podlahy, např. prostory s nebezpečím výbuchu, laboratoře, ve zdravotnictví (RTG pracoviště, operační sály, přípravny), pro výrobu zdvojených podlah aj.
- podlahoviny antistatické (vnitřní elektrický odpor v rozsahu 5.104 – 1.108 ?) – DYNAMIK. Podlahovina je určena především pro aplikace do prostor s požadavkem na antistatické provedení podlahy, např. počítačové sály, výroba elektroniky, oblast telekomunikací atd.

Heterogenní podlahové krytiny
Skládají se ze tří vrstev, odlišujících se od sebe buď složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné (užitné) vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Na trh se dodávají v pásech, o šíři 1,5 m (DOMO, NOVOFLOR STANDARD, NOVOFLOR EXTRA, DUAL). Tyto PVC podlahy splňují požadavky pro aplikace v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.

PVC podlahy NOVOFLOR STANDARD

KOLEKCE KOLOR
kolor

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně

KOLEKCE KLASIK
klasik

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně

PVC podlahy NOVOFLOR EXTRA

KOLEKCE SUPER
super

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně

KOLEKCE OPTIMAL
optimal

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně

KOLEKCE STYL
styl

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně

PVC podlahy FORBO - NOVILON

Novilon Nova
Řada Novilon Nova byla zdokonalena! Široká vzorová základna velice reálných a přirozených designů byla doplněna o fantastické nové vzory. To nové v této řadě je také nový přirozeně drsný reliéf, který spojuje hrubost hlubokého reliéfu s matným efektem, a tudíž působí reálnějším dojmem. Umělecké dílo v podobě tohoto výrobku je vhodné pro všechny oblasti použití, od obývacího pokoje ke kuchyni, od ložnice k domácí pracovně. Všechny výrobky přicházejí s unikátním ochranným rysem Aquagrip, který zakládá menší riziko uklouznutí, a se sílou a přirozenou krásou vrchní vrstvy Diamond Seal.
nova

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně. Přijďte si linoleum prohlédnout.

Novilon Viva
Řada Novilon Viva byla zdokonalena. Je nyní ještě komfortnější, bezpečnější a lépe tlumí zvuk, a to díky větší tloušťce 2,4 mm. Prakticky všechny místnosti v domě mohou být vyzdobeny tímto kvalitním podlahovým materiálem. Stejně jako všechny výrobky Novilon, také řada Novilon Viva přichází s ochranou v podobě Aquagrip a s exkluzivní ochrannou vrstvu společnosti Forbo nazvanou Diamond Seal: extra silný lak PU. Začleněním velkého množství nových vzorů a barev do této řady jsme vytvořili atraktivní a kvalitní řešení pro zákazníky na celém světě.
viva

Ukázky některých dezénů, další k vidění na provozovně. Přijďte si linoleum prohlédnout.

PVC podlahy Gerflor - Texline

Podlahové krytiny Gerflor Texline® jsou velmi vhodné pro renovace. Podlaha nepropouští vodu, a může být pokládána na stávající podlahu. Podlahy mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Další vlastnosti těchto podlah jsou:
- trvanlivost
- voděodolnost
- instalace bez přípravy, přímo na původní podlahu, vyrovnává nerovnosti podkladu
- dobrá zvuková izolace - redukuje hlukChene Medium
 
Bamboo Miel
 
Noma Chocolate
 
Palazzio Dark
 
Lord DarkZašlete nám dotaz či poptávku:

E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:*